Vi tror på team og at flere perspektiver forløser uante og unike muligheter

Brandlab er et design- og merkevarebyrå. Sammen med kundene våre, skaffer vi oss dyp innsikt i deres visjoner og mål. Tryggheten i en stødig merkevareplattform gir guts til å jobbe ut nyskapende og grensesprengende løsninger.

Om oss
Aleksandra Wites

Aleksandra Wites

Kantinebestyrer

aleksandra@brandlab.no

+47 952 52 149

Caroline Hanssen

Caroline Hanssen

Prosjektleder

caroline@brandlab.no

+47 922 02 260

Charlotte Nordnes-Jensen

Charlotte Nordnes-Jensen

Digitalkonsulent

charlotte@brandlab.no

+47 971 37 339

Hans Megård

Hans Megård

Daglig leder

hans@brandlab.no

+47 924 01 087

Helen Holthe

Helen Holthe

Konsulent

helen@brandlab.no

+47 992 84 801

Jarle Lundberg

Jarle Lundberg

Seniordesigner

jarle@brandlab.no

+47 934 41 653

Joakim Grønli

Joakim Grønli

Designer

joakim@brandlab.no

+47 994 94 147

Kaja Moe Dyrdahl

Kaja Moe Dyrdahl

Prosjektleder

kaja@brandlab.no

+47 465 08 788

Kari Blix

Kari Blix

Prosjektleder

kari@brandlab.no

+47 992 53 086

Kirsti Rogne

Kirsti Rogne

Konsulent

kirsti@brandlab.no

+47 901 47 076

Lars Hoel

Lars Hoel

Motiondesigner

lars@brandlab.no

+47 916 00 299

Lill Hege Sæther

Lill Hege Sæther

Konsulent

lillhege@brandlab.no

+47 971 40 465

Lise Wold

Lise Wold

Økonomisjef

lise@brandlab.no

+47 957 46 311

Monna Nordhagen

Monna Nordhagen

Konsulent

monna@brandlab.no

+47 909 24 870

Nick Bilmes

Nick Bilmes

Kreativ leder

nick@brandlab.no

+47 934 02 971

Ole-Jørgen Ramstad

Ole-Jørgen Ramstad

Motiondesigner

olejorgen@brandlab.no

+47 979 58 563

Oli Riches

Oli Riches

Designer

oli@brandlab.no

+47 472 18 733

Peter Kaalund

Peter Kaalund

Digital Designer

peter@brandlab.no

+47 91907072

Petter Tangen

Petter Tangen

Juniordesigner

petter@brandlab.no

+47 974 91 676

Simon Diaz Compagnet

Simon Diaz Compagnet

Kreativ leder

simon@brandlab.no

+47 959 43 410

Truong Vu Pham

Truong Vu Pham

Designer

truong@brandlab.no

+47 415 04 109

Vegard J. Aspelund

Vegard J. Aspelund

Designer

vegard@brandlab.no

+47 997 91 302